Powłoki galwaniczne nakładane w tej nowoczesnej zautomatyzowanej galwanizerni z wykorzystaniem światowych rozwiązań w zakresie technologii zapewnią najwyższą ochronę przed korozją.

Gwarantujemy wysoką, powtarzalną jakość powłoki dla każdej partii zgodną z wymogami określonymi w normach polskich i europejskich PN-EN oraz normach międzynarodowych ISO.

Posiadamy najwyższą jakość cynkowania galwanicznego wśród galwanizerni w centralnej Polsce, na którą składa się:

  • Wysoki poziom urządzeń technicznych (automaty);
  • Wysokojakościowe technologie;
  • System zarządzania jakością ISO 9001:2015;
  • Wdrożenie oprogramowania wspomagającego zarządzanie produkcją i monitoring procesu produkcyjnego.

To nasi Klienci ukształtowali opinię, że wykonujemy usługi o najwyższych wymogach technicznych, osiągając wysoką jakość i niezawodność. Stanowi to najbardziej skuteczną promocję naszych usług. W sprzedaży naszych usług zdecydowanie przeważają Klienci, którzy eksportują swoje wyroby i posiadają wdrożone systemy zarządzania jakością.

Głównym celem przyjętej przez nas Polityki Jakości jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów w zakresie świadczonych im usług. Wizerunek Firmy i pozytywną opinię o niej kształtujemy w oparciu o ciągłe doskonalenie jakości i usług poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii, podnoszenie kwalifikacji personelu, poprawę organizacji pracy oraz dobrą współpracę z klientami.

Galwa – Kor wdrożył w lutym 2018 roku Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnie z normą PN-EN ISO 14001:2015 i w czerwcu br. uzyskał certyfikat.

Zobacz także: