Witamy

"GALWA-KOR" Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w zakresie usług galwanicznych w 1995 r. Podstawę Firmy stanowiła zakupiona od likwidatora "FMŻ" galwanizernia. Spółka posiada dobrą bazę techniczną oraz doświadczoną załogę. Zarząd wykorzystując potencjał techniczny oraz ludzki wdrożył najwyższej jakości technologie galwaniczne. Dobra organizacja pracy pozwala osiągnąć wysokiej jakości usługi galwaniczne oraz konkurencyjne ceny.

Nakładamy galwaniczne powłoki cynkowe o najwyższej jakości na rynku w centralnej Polsce. W ramach działań marketingowych świadczymy nieodpłatne usługi doradztwa technicznego.

W 2011 r. ukończyliśmy realizację inwestycji, z dofinansowaniem ze środków UE, wysokowydajnej, automatycznej linii zawieszkowej do nakładania powłok cynkowych w technologii cynkowania alkalicznego oraz powłok stopowych cynk-nikiel. W wyniku przeprowadzonych prac w ramach modernizacji automatu bębnowego możemy zaproponować również naszym Klientom usługę nakładania powłoki stopowej cynk-nikiel na elementy drobne w automacie bębnowym.

Rozwiązujemy problemy Klientów w zakresie przygotowania powierzchni, doboru optymalnych powłok antykorozyjnych, a zwłaszcza galwanicznych. Szczególną uwagę poświęcamy wymogom jakościowym oraz aspektom ekonomicznym. Procesy galwaniczne prowadzimy tak, aby nie szkodzić środowisku oraz przestrzegać wymogi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Identyfikujemy potrzeby naszych klientów

Po zidentyfikowaniu potrzeb naszych Klientów na wysokiej jakości powłoki lakiernicze w 2008 r. “GALWA-KOR” Sp. z o.o. uruchomiła malarnię proszkową na elementy stalowe, w szerokiej gamie kolorów według RAL. Wieloletnie doświadczenie kadry w zakresie technologii antykorozyjnej, dobra infrastruktura techniczna pozwoliły zrealizować inwestycję, aby spełnić wymagania Klientów i ich satysfakcję.

Posiadamy duże moce przerobowe i gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Zapewniamy Państwu wysoką jakość powłok na wyrobach o różnych kształtach. Jesteśmy przekonani, że podejmiecie Państwo trafną decyzję zwracając się do naszej firmy z problemami dotyczącymi korozji i jej zapobiegania.